aktuální nabídka pracovních míst

OK Záchlumí, a. s. přijme do pracovního poměru pracovníky na pozici:

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK TPV - KONSTRUKTÉR

Náplň práce:

- zajišťování a řízení proc esu technické / technologické přípravy výroby

- zpracování konstrukčních a technologických dokumentů pro realizaci výroby

- vývojové práce při výrobě zkušebních vzorků

- zpracování výkresové dokumentace a technologických postupů výroby

- návrhy a realizace změn technologických postupů v konstrukční dokumentaci

- zapracování a udržování technické dokumentace v interním systému AROP

- sledování a aktualizace změnových řízení požadovaných zákazníkem

- určování technologie, návrhy konstrukčních řešení

- aktivní spolupráce s vedoucími ostatních oddělení zejm. při rozběhu nové výroby

- vedení archivu technických norem

Požadavky:

- VŠ příp. SŠ technického směru

- praxe v tvorbě konstrukční / technické dokumentace podmínkou

- praxe v oblasti strojírenství

- znalost 3D konstrukčních programů (CAD, SolidWorks)

- zkušenosti v oblasti postupů zvláštních procesů a příslušných ISO norem

- zkušenosti z oblasti výroby a tváření materiálů

- nástup dle domluvy

MISTR VÝROBNÍHO STŘEDISKA

- vedení kolektivu pracovníků na přiděleném středisku a zodpovědnost za činnost střediska

- organizace a zajišťování realizace výrobních zakázek

- kontrola dodržování technologie výroby

- spolupráce s ostatními výrobními středisky

- zácvik nových pracovníků nebo při nově zahajované výrobě

- přidělování práce jednotlivým pracovníkům dle jejich odborné způsobilosti

- kontrola a hodnocení práce podřízených pracovníků, návrhy na jejich hodnocení

- ověřování výkonových norem

- kontrola dodržování zásad BP, PO a hygienických předpisů

- práce v interním systému AROP

Požadavky:

- SŠ / SOU s maturitou nejlépe technického směru

- praxe ve strojírenské výrobě

- znalosti v oblasti zpracování kovů

- organizační schopnosti

- znalost technické dokumentace

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA

- obsluha a seřizování svařovacího robota, zakládání a vyjímání dílů

- kontrola po svaření a drobné dokončovací práce na dílech svařovaním

Nabízíme:

- práce na HPP

- finanční ohodnocení dle výkonu - nástupní mzda od ca. 18.000,- Kč

nástup IHNED

SVÁŘEČ

Nabízíme:

- nástup IHNED

Využijte kontaktní formulář

Našim zaměstnancům nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající dané profesi a výkonu
  • zavedený systém firemního vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • další benefity dle platné kolektivní smlouvy

Výběr zaměstnanců

Při obsazování pracovních pozic je prvotním ukazatelem předložený dotazník uchazeče o zaměstnání nebo životopis s motivačním dopisem. Dalším nástrojem při výběrovém řízení je osobní pohovor a dle druhu obsazované pozice vstupní testy, které mohou být teoretické nebo pracktické Zejména u profese svářeč je praktická zkouška pravidelností a velmi podstatným hlediskem pro přijetí uchazeče do pracovního poměru.